Görüşler

Nur Diker

Ben de Oytun’un sayesinde eft’yi ve günbegün faydalarını keşfedenlerdenim. Bu terapinin ardından, herşeyden evvel kendimi daha çok sevmeye odaklanabildığım için ertesindeki kararlarımda daha kontrollü olmaya başladım. Bu da bana öncelikle “kendimi” dinleme imkanı veriyor. Dolayısıyla pişmanlığa veya öfkeye yer yok! Kesinlikle tecrübe edilmeli!

12 Nisan, 20:53

Mihrimah Muque Afsar bir süredir vücudumda bazı doktorların sedef, bazılarının kanser, bazılarının da karaciğer hasarından meydana geldiğini düşündüğü döküntüler var. yaklaşık 15 gün önce biyopsi için göbek bölgesinden deri örneği aldılar. çarşamba günü de sonuç çıkacak. dermatoloğum “sonucu bekleme sen hemen başla” diye bazı ilaçlar verdi. ilaçları kontrol ettim; kortizonlu sedef tedavisi ilaçları. hiç bir işe yaramadılar. kanamaya, kaşınmaya ve dökülmeye devam ediyorum.

aynı zamanda dostum olmasından mutlu olduğum oytun okkır’la bir seans çalıştık. yaralar üzerindeki verimini çıplak gözle gözlemleyebiliyorum.en azından kaşınmaları öncesine göre %80 azaldı. her şeyin ötesinde -tesadüfi olarak- seansımız sonrası kısa süreli tedaviyi bize gösterecek bir seans daha yaptık. bu da herkesin en az bir kere yaşadığını sandığım “boyun tutulması” içindi. erkek arkadaşım ve benim üzerimde birlikte çalıştık ve sonuç bana kahkaha attıracak kadar keyifliydi.10 dakika önce kıpırdatamadığım boynum, kasılmalarını vücudumun diğer bölgeleriyle paylaşırcasına yoketti. ikimizde de aynı etkinin olması vücudumdaki bu lekeler için önümü açtı.gözlerim açık.

 

12 Nisan, 20:53

Murat Akçay bu teknik sayesinde insan bütün bağımlılıklarından kurtulabilir.

 

12 Nisan, 20:53

Emre Karadeniz oytun eft’yi bana ilk uyguladığında yemek yiyemiyordum.zaten yesem bile kilo alamıyordum.oytun’la yaptığımız eft seansından sonra yemek düzenim yavaş yavaş yerine oturmaya başladı.bundan daha güzeli yemekler yine eski tatlarına kavuştu.yemek yiyememe sorununun temelinde yatan sorunlar da çözülmeye başladı çünkü..
aslında eft sadece “anlık” sorunların üstesinden gelebilmenin çok ötesinde birşey veriyor insanlara.kendi potansiyelinin farkına varabilme gücü.aslında fiziksel ya da psikolojik birçok sıkıntıyı insanın kendi kendine aşabileceğini hayatınızda ne kötü gidiyorsa net bir şekilde değiştirerek size kanıtlıyor.
eft hakkında ne düşünürseniz düşünün, en azından bir şansı hakediyor.

09 Mart, 21:42

Oğulcan Çakır ETF den sonraki mutluluk halleri devam ediyor güzel bir seans sonrası iyi haller teşekkürler oytun.

09 Mart, 12:36

Yusuf Bahar Oytun’la EFT’yi deneme şansım oldu.İki ayrı konu vardı tedavi edilmek istediğim.Birincisi artık kronikleşen ve direncimin düşmesiyle ortaya çıkan bel ağrılarımdı.Önce geçirdiğim grip esnasında bel ağrılarımdan kurtulduğumu farketmeme rağmen daha sonradan yakalandığım hastalıkta şiddetli bir şekilde ortaya çıkması belki de tekrar EFT’ye başvurmam konusunda düşüncelere sahip olmama neden oldu.İkinci konu ise öfke kontrolüydü.Suçu EFT’ye atmaktansa kendimde aramanın bu sorunsalı daha da netleştireceği kanısındayım.Saldırganlığım varlığını korumaya devam ediyor fakat sanırım bu benim karakteristik bir özelliğim.Bir iki seansla değişebilceğine olan inancım bir hayli düşük.Tekrar denemek isterim.Belki de bu dışavurumlarım benim özgürleşme tekniklerimdir.
Saygılar….

04 Mart, 10:09

Tuğba Topal basit ama çok etkili bir yöntem. yapmanız gereken sadece denemek, gerisi kendiliğinden geliyor zaten. hayatınızın değiştiğini göreceksiniz.

03 Mart, 18:37

Günseli Birol Sorun olarak gordugumuz hersey aslında bilincaltımıza yerlesmis seyler. Ve eft ile sizi rahatsız eden herseye -duygusal veya fiziksel- ulasıp notrlemek mumkun. Bu tarz seylere inanmasanız bile denemek gerek diye dusunuyorum. Sahiden işe yarıyor.. Tam
da boyle birseye ihtiyacım oldugunu dusunurken ve acaba nasıl kurtulurumbu durumdan derken ne sanstır ki Oytun ile tanıstım ve tek seansta hallettik..inanılmaz.. Onu tanıdıgım ve eft’yi
keşfettiğim icin kendimi cok sanslı hissediyorum.

03 Mart, 16:38

Damla Erbahan En doğal tedavi yöntemi.Tek yapmanız gereken kafanızdaki ön yargıları atmak.
Sadece deneyin..

01 Mart, 05:14

Aysegul Dost iyiyim gayet iyi…geçenlerde zor bir gece geçiriyordum yatarken kendime eft uyguladım.ve inanılmaz iyi geldi..kendime uyguluyorum..insanın kendine yetebilen ve telkinden öte kendini iyileştirebilen yön ve yetilerin olması; evet mümkün..inanmak gerekmiyor sadece denemeli..çok garip öyle değilmi..sadece yapmalı hepsi bu.

28 Şubat, 22:31

Ömer Çağatay Açıkgöz Eft ile ilgili deneyimim alaycı bir şekilde başladı, aslında ilk etapta bir şey olacağına inanmıyordum ama ne zararı olabilir ki diye bir kere çalıştık Oytun’ la ve kâle alınacak derecede olumlu sonuç aldım, 2. ve 3. çalışmalarımızda da başka problemlerim çözüldü, bu rastlantı olamaz. Herkese öneririm hatta o kadar ki ne sorununuz varsa çözümü de mevcut.

28 Şubat, 21:06

Esra Uzun Şüphesiz çözüme giden sürüyle yol var, eminim hepsi de mantığıyla incelendiğinde saygıyı hakeder. Fakat EFT benim deneyimlediğim -eminim birçoklarına göre de- en kısa ve net çözümü sağlıyor. Ve baya baya basite indirgenmiş bi mantığı var. Hemen kavrayabilir, hem kendinize, hem isterseniz çevrenize şifa dağıtabilir ve bu yayılım ile hiç tanımadığınız insanların hayatına iyi yönde etki edebilirsiniz. Bence baya işe yarar bi bilgi, herkese iç rahatlığıyla tavsiye eder esenlikler dilerim efenim.

28 Şubat, 14:42

Esra Uzun =) Tanıtımlarda deneyimlerinden bahsederken gözleri ışıl ışıl parlayan o hevesli insanlardan biri olduğum için bu mesajı yazarken baya baya gülüyorum =)) Eminim diğer arkadaşlarım da aynı hissiyat içindedirler.
Fakat amacımız kök”’ten çözümler için yüzeysel bağlantılar olmak sonuçta ve hepimiz başta Oytun olmak üzere bu bağlantılar sayesinde tanıştık EFT ile. Ve keşke tüm dünya insanları tanışsa da şu b.ktan sorunlar hemen halledilebilse diyoruz.=)

28 Şubat, 14:42

Melek Bektaş teknik uygulanırken yapılanları zaten bu sayfada okuyabilirsiniz.ama bence çok farklı bir deneyimdi.teknikten sonra nasıl rahatladığımı ve nasıl AZAD edebildiğimi tarif edemem.gerçekten SIKINTIM olan (hem fiziksel hem psikolojik) durumları (çok da doktor gezdiğim halde) 2 saatte geride bırakabilmek inanılmazdı…daha stabil bir hayata başladım.ve dediğim gibi hastalığı azad ettim…şimdi arkadaşlarıma öneriyorum çünkü gerçekten işe yarayan teknikler

26 Şubat, 20:11

Melek Bektaş Arkadaşlar bu teknikleri uygulatmış biri olarak dneyimlerimi paylaşmak istedim ben de…Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ben bu tarz şeylere inanmazdım…bu tarz şeyleri New age akımı olarak görür hatta ilgilenmezdim bile…ta ki….ta ki gerçekten sıkıntılı günler geçirmeme sebep olacak ‘sorunlarım’ başlayana kadar.sorunlarım yazmaktan da çekinmiyorum çünkü en başta bu teknik size sorunlarınızla barışmanızı,onları azad etmenizi öğretmekte.biraz da çaresizlikten ayşegül’den duyduğum bu tekniği uygulamak için oytunla görüştüm….

26 Şubat, 20:10

Aysegul Gencal Şu son dönemde yaşamlarından bıkmadan şikayet eden,isteklerini hayata geçiremeyen, hastalıklardan yakınan kısacası hayatlarını kontrol altına alamamış ve kendilerini yaşadıkları problemlerden dolayı kabul edip sevememiş insanlarla sık sık karşılaştım.Gözlerimin önünde sayısız insan iyileşti.İlk başta inanamıyorsun,sonra sonuna kadar destek vermekten kendini alamıyorsun.

26 Şubat, 03:27

Esra Topal işin mucizesi çok kısa sürmesi ve oytun’un olaya hakim olmasıda bi o kadar başarılı

26 Şubat, 02:05

34 yorum

 1. Ben de EFT ile Oytun sayesinde tanıştım.

  20 yıldır hayatımı olumsuz etkileyen, kedi allerjim vardı. Hiç bir şekilde kortizonlu ilaç kullanarak bir tedavi istemiyordum. Bu allerjiyi geçirecek başka bir yöntem olabileceğine inanıyodum ve artık EFT sayesinde kedilere istediğim gibi dokunabiliyor, onlarla oynuyor ve aynı ortamda bulunabiliyorum. Benim tedavi sürecim biraz uzun sürdü, fakat sonunda sornumun çözülmüş olmasından dolayı mutluyum.

  Hiç bir yan etkisi yok, hatta bir sorun için çalışırken, aynı sebepten dolayı oluşmuş başka sorunları da tedavi edebiliyor.

  🙂

 2. EFT ile Oytun sayesinde tanismadan once bu konuda hicbir fikrim yoktu. Oytun’un bu yontem hakkinda anlattiklari ve inanci beni de cok etkiledi ve hemen denemeye karar verdim. Cocuklugumdan beri var olan bir korkum uzerinde calistik ve gercekten ise yaradi. Yillardir kroniklesmis ve beraber yasamaya alistiginiz sorunlarin kisa surede gecebiliyor olmasi, ve aslinda o sorunlarin hayatinizin bir parcasi olmak zorunda olmadigini gormek cok rahatlatici. Eger boyle bir rahatlamayi vadeden, bu kadar iddiali bir yontem varsa bunu sorgulamak yerine, deneyip herkes tecrube etmeli bence. EFT konusundaki etkileyici olan diger bir sey de inanmaniza gerek olmamasi, siz inansaniz da inanmasaniz da ise yariyor, cunku temeli cok basit. Su anda her ne kadar hayatimin bir parcasi olmasa da (kendi kendime uygulamiyorum), EFT’nin kesinlikle cok basarili ve yararli oldugunu dusunuyorum.

 3. Benim de EFT ile tanışmam kısa zaman önce oldu.Hayat amacımın insanlara yardım etmek ve onların yaşam kalitelerini yükseltmek olduğunu keşfettiğimde bunu nasıl yapabilirim diye düşünürken EFT ile bir arkadaşım sayesinde tanıştım.Hayat amacımla çok örtüştüğü için hemen eğitimini aldım.Bu anlamda Oytunun bana verdiği eğitim ve destek sayesinde kendimi geliştirdim.İnsanları dertlerinden kurtarmaya yardımcı olmak beni inanılmaz mutlu ediyor ve ruhumu zenginleştiriyor.Oytunun EFT desteğiyle 1-2 seansda inanılmaz iyileşme,dugusal yüklerden hafifleyerek rahatlıyorsunuz.Yüklerrinizden biran önce kurtulmak için Oytun’la bu deneyimi mutlaka yaşayın.

 4. Everyone has to learn EFT…..it really works…just try…believe it or not doesnt change the result…i met EFT with oytun…its amazing…. to try look very basic but benefits alot…thank you oytun….

 5. Eft ile tanıştıktan sonra bir takım problemlerim çözüldü bunlardan bir tanesi de topluluk önünde, daha doğrusu otorite önünde kitlenip sunum yapamamam, çenemin kitlenmesi vb. Oytun arkadaşımla bunun üzerine çalıştık ve son iki sunumdur gerçekten su gibi akıyorum.
  Aslında başka bir deneyimimi paylaşmak istiyorum birkaç gün evelinde bir arkadaşımın kalp çarpıntı problemi vardı ve ona yardımcı olmak istedim hemen ayak üstü (Birini iyileştirmeyi ilk defa denedim) eft yaptık ve geçti. Küçümsemeyin hayatınızı değiştirme kudretine sahip bir teknik.

 6. Bel fıtığı ağrımı eft ile tedevi ettik teşekkürler Oytun. Hayatta hiçbirşey karmaşık ve çözülemez değil aslında eft kadar kolay , harika bir yöntem deneyin yaşamınızı kolaylaştırın

 7. Pek cok hastalıkla uğrastıgım ve doktorların deneme yanılma yöntemiyle verdiği ilacların çözüm olmadığını düşündüğüm günlerde Oytun’la karşılaştık. Bana EFT tekniğiyle tüm hastalıklardan kurtulabileceğimi söyledi. Sistem mantıklı, hareketler biraz komik ama sonuc etkiliydi. 3dk içinde baş ağrımı geçirebildiğimi görmek büyük keyif. Bu arada omzumdaki kas kopması nedeniyle ameliyat olmam gerekti, Oytun ameliyata gerek olmadıgını, EFT ile çözebileceğimizi söylüyordu. Duygusal konular tamam da fiziksel bir hasarı EFT’nin düzeltebileceğine pek inanmadım açıkçası ama yine de uyguladım. 1 ay sonra ameliyat öncesi son kontrol için doktora gittiğimde tüm hareketleri acısız bir şekilde yaptım ve doktor hayretle senin ameliyat olmana gerek kalmamış dedi. EFT çok basit ama etkili bir yöntem, insanın kendi hayatının dizginlerini ele geçirmesini sağlıyor. Her türlü sorunda kesinlikle denemeye değer

 8. 6 yılı aşkın süre şiddetli mide ağrıları çektim.her sene kontrollerimi yaptırdım.Doktora gitmeyi hiç ihmal etmedim ve bu hastalıkla yaşlanacağım söyleniyordu.Benimse en büyük korkum mide kanserinden ölmekti.
  Yine çok ağrılı ve işimin yoğun olduğu bir günde Oytunla karşılaştım ve neredeyse ayaküstü en fazla yarım saat içinde tedavi oldum.Ben bile inanmamıştım bu kadar kolay olacağına.
  Artık mide hastası değilim ve tanıdığım herkese EFT yi tavsiye ediyorum..

 9. Ciddi bir ayrılık yaşamıştım, sevdiğim insan beni terkettikten sonra onu düşünmeden geçirdiğim bir anım yoktu. Sürekli aklımdaydı ve psikolojik problemlere sebep olmuştu bu. 7 ay boyunca psikolojik tedavi gördüm ve çok az faydası dokundu; ancak ilaçlar bir tarafı yaparken diğer tarafı bozuyordu. Oytun abiyle tanıştım v…e 7 ayda ilaçların yapamadığını 2 dakikada başarmamı sağladı. Sadece ayrılık acısının ve anıların hüznünü silmekle bitmedi bu terapi; özgüvenim geri geldi ve kendimi daha çok sevmeye başladım. Hayatımın her alanında bir sürü güzel şeyler gerçekleşti ve ben de diğer insanlara yardım etmeye başladım. Harika bir şey, herkes denemeli…

 10. Çok uzun zaman önce oytunla tanıştım. Zor dönemlerimi kendi başıma atlatmıştım ama kriz sonrası acılar yaşıyordum. İç sıkıntıları kafama sıkma istekleri… ve bunun gibi bir sürü şey bunları günün çok nadir zamanlarında yaşarken birden sıklaşmaya başladı. Kafama bir şey düşsün bitsin bu hayat lütfen bitsin diyordum.
  Sonra oytunla tanıştım. Eftyi nasıl yapabileceğimi öğretti. Sonra bir süre daha devam ettim. Daha sonra oturdum ve arınma listemi çıkardım. Ve gözlerim kapalı karanlık bir odada çalışırken bir an söylediğim cümle bana o odadan daha büyük bir karanlık verdi.
  Bu kadarda önemli değil diyerek üstüne pek düşmediğim o şey aslında beni derinde içten içe yiyen bir şeymiş.Resmen hıçkırıklarla tamamladım içimden adım adım karanlığın kalktığını hissettim.

  Başından hiç kalkmadığım internette artık işim yoksa tek bir dakika bile fazladan zaman geçirmiyorum.Bunu da eft ile başardım.

  Ama eft ile bitti denince bitmeyen şeyler olabilir. Bunun için düzenli çalışmanız gerekiyor.
  EFT bir kere öğrenilen bir şey hiç bir zararı yok. Çantanızdan çıkarmadığınız ağrı kesici gibi.
  Gece uyuyamadınız mı aklınıza bir şey mi takıldı hiç düşünmeden hemen cümlelerinizi kurup noktalara vurmaya başlayın. Göreceksiniz hafifleyeceksiniz.
  Ben iyileşiyorum adım adım acele etmiyorum.
  Darısı başınıza 🙂

  Teşekkürler Oytun.

 11. Merhaba;
  Bugün aldığım bir haberle; EFT nin “ölçülebilir” olarak neleri değiştirebileceğini paylaşmak istedim.
  EFT yi öğrendiğimden beri ruhsal manada çok fazla yararlarını gördüm. Ancak bunu başkalarına anlattığımda herhangi bir “ölçülebilirliği” olmadığından demotive edici tepkiler aldım. EFT ye inancımı pek tabiki kay…betmedim ve devam ettim. Ta ki Ağustos ayında troid bezlerimde kanser riski taşıyan bir nodül tespit edilene kadar. Doktorum hemen ameliyat dedi, hayat boyu minnacık bir ilaca bağlı olarak yaşayacağım gerçeği ile ameliyat kararını erteldim. Nodülün küçülme ihtimali var mı diye sorduğumda böyle bir vaka görmediğini ifade etti.Nodülle ilgili olarak EFT yapmaya başladım. Dün kontrole gittim. Ağustos ayında boyu 1,98 cm olan nodulümün boyu şu an 1,61 cm. Doktorum inanılmaz derecede şaşırdı. Hala ameliyat için ısrarlı ama en azından son kararı Mart ayında verelim dedi.
  Tıp sektörünün içinde çalışan biriyim ve modern tıp ekolü ile donatılmış bir eğitim aldım. Bu hikayenin kıssadan hissesi pek tabiki “bir nodülünüz/kistiniz yada kanserli bir dokunuz varsa EFT yapın, ameliyat olmayın, tedavileri red edin, doktorunuzu da dinlemeyin” değil. Ancak aralardaki kontol veya bekleme sürelerinde… EFT nin de yardımını alın. Hiç bir “ölçülebilir” sonuç alamasanız dahi hastağı ve başınıza gelenleri kabulleniş şekliniz bilgece oluyor….
  Oytun’ a çooookkkk teşekkür ederim….

 12. slm
  eft mucize yarattı..bir haftadır çektiğim omuz agrısı dayanılmaz bi hal almıştı bu akşam .. eft yi deneyimledim ..sizin videolarınızdan.. tşk ederim ..hakkınızı helal edin .. sevgiyle ışıkla hoş kalın :))

 13. Kesinlikle sihirli değnek. Amatör çalışmalarım sonunda bile oldukça fayda gördüm. Kesinlikle sonuna kadar gidilmesi gereken alternatif bir tedavi ve ben başarı oranı 100/100 olarak değerlendiriyorum ve tek umudumun Oytun’dan alacağım seansın olduğunun farkındayım inşallah en kısa sürede biraraya gelir ve tecrübelerinden yararlanma fırsatı bulurum. Oytun’cuğum başarılarının devamını diliyorum. En kısa zamanda görüşmek ümidiyle bu arada yeni siten çok başarılı.

 14. İnanması ve algılaması başlarda zor gibi görünen bu tekniği deneyimleyen birisi olarak kendini iyileştirebilme yetisinin bu kadar basit olduğunu görünce insana olan bakış açımda değişti diyebilirim. O nedenle çevremdeki herkesin bu teknikle buluşabilmesini sağlıyorum.Biliyorum ki psikolojinin işi de insanın kendi farkındalığını sağlaması yönünde bir tedavi süreci içeriyor. Fakat EFT’nin bunu çok kısa bir sürede sağlayıp kişinin kendisiyle yüzleştirebilmesi çok ciddi bir başarı. O nedenle duygusal özgürleşmeyi arzu eden herkesin uygulaması gerektiğine inanıyorum. Ben EFT’yle bir çok kişi gibi kişisel sorunlar veya hastalıklar üzerine ciddi yarar sağlamış birisi değilim. Bu tekniği uygulamamı gerektirecek ciddi bir sorunum yoktu. Fakat tekniği öğrendikten sonra geçmişte beni üzmüş, öfkelendirmiş ve suçluluk duygusuna kapılmamı sağlamış tüm yaşamsal deneyimlerim üzerine uyguladım. Bunun bana olan getirisi de sağlıklı bir bakış açısıyla geleceğe odaklanmam oldu. Tıpkı araba kullanırken dikiz aynasına bakmaktan çok önünüze bakmayı sağlaması gibi. O yüzden anlatacak etkili bir hikayem yok sadece geçmişimde beni ben yapan tüm duygulardan özgürleşmek beni sandığımdan daha farkındalığı yüksek bir insan yaptı. Umarım herkes benim kadar bir gün herkesin bu tekniği uygular olacağına inanır.

 15. Korkumdan adını bile telaffuz edemediğim YILAN yüzünden hayatım kararmıştı.ta ki bundan kurtulmak isteyene dek.Evren mucizevi bir şekilde bana Oytun’u gönderdi.Çalıştık ve başardım.artık korkusuzca yılan diyebiliyorum.Kendimle barıştım.En iyi dostumu(beni)ne kadar da ihmal etmişim.Çok teşekkür ederim Oytun.Gösterdiğin yol için.
  İyi ki varsın..

 16. Bazen kendimize sorun ettigimiz şeyleri çözemiyoruz, çözmek istemiyoruz.Bunlar, günler,aylar ve hatta yıllar geçtikçe büyorda büyüyor ve artık gelişmemize, ve ilerlememize engel olacak bir hal alıyor.Oytun Okkırın uyguladığı eft tekniği benim için bir anahtar oldu.İnsanlar her zaman her şeyi kendi başına başaramıyor.Bazen doğru insanların yardımına ihtiyaç duyabiliyor. Oytun benim için doğru ve yetkinbiri oldu. Yardımları ve desteği için kendisine minnettarım

 17. Çok hastaydım ve çok çarpıntım vardı.Kalp dokturuna gittim doktor neyin var deye sorunca Ahh doktor bey hiç aşık oldunuzmu hani aşık oldugunuz kişiyle bulaşacağınız zaman heyecanlanırsınızya kalp atışları değişirya benim rahatsızlığıda hep randevulaşan ama hiç bulaşamıyan sevgili gibi.Panik atak tuttuğunda sanki kalp krizi geçiriyor felç oluyormuş gibi oluyordum..Ardından takıntılar başladı.Hayatım gittikçe çekilmez oldu.Evden çıkamıyor evde yalnız kalamıyordum.Bir çok ilaçla tedavi oldum.Bir gün bir arkadaşım aracılığıyla eft tedavisi oldum.Bu bir mucizeydi ne panik atak kaldı ne takıntılar.Ama bu rahatsızlıkla baş edemiyorsanız kendi kendinizi tedavi etmeye bir son vermelisiniz iyi bir terapistle başlamanız sizin yararınıza olacaktır.

 18. Ben yıllarca boğazımda çok şey biriktirmişim ve en çok boğaz rahatsızlıkları yaşamıştım…Yaptıgım EFTler çok iyi geldi…Eskiden üzüldügüm veya içimde çıkaramadıgım bir konu için boğazıma bir yumru gelir otururdu.Artık olmuyor çünkü içimde biriktirdiğim ya hemen paylaşıyorum yada EFT ile hallediyorum

 19. EFT VE OYTUN İLE İKİ GÜN ÖNCE KARŞILAŞTIM. BU TÜR TEDAVİ YÖNTEMLERİNE İNANMAZDIM. TAKİ, OYTUNUN BANA IKI DK İÇERİSİNDE AAK ÜSTÜ UYGULADIGI SEANS VE BU SEANS SONUCUNDA UZUN SÜREDİR CANIMIN SIKMAYA SEPEP OLAN KONUYU HALLEDENE KADAR. DAHA SONRA GÖRDUGUM KADARIYLA EVDE KENDIM DENEMEK ISTEDIMİ. AZ ÖNCEDE DENEDIM. BAŞIM AĞRIYORDU. EFT YAPTIM. İNANILMAZ BIR ŞEKILDE AGRI DINDI. YAKLAŞIK 4 AYDIR UGRAŞTIGIM PSİKOLOJİK SEPEPTEN ÖTURU DEPROSYON HASTALIGIM VARDI. ARTIK TAKINTI BOYUNDAYDI BU HASTALIK BENDE. KAÇ ÇEŞİT İLAÇ KULLANDIM. TAM ANLAMIYLA TEDAVİ SONUÇ VERMEDI. EFT İLE GENE KARA DÜZEN KENDIM DENEMEK ISTEDIM. INANILMASI GÜÇ 4 AYDIR UGRAŞTIGIM HASTALIK SANKI TOZ OLDU UCTU GITTI. TAKINTILARIM HALA AKLIMA GELIYOR. AMA CANIMI ACITMIYOR.BENCE BU OLAYI HERKEZ ÖĞRENMELI VE EN AZ BIR KERE INANMALI. IYI O GUN OYTUNLA TESADUFU ŞEKILDE TANIŞTIM. SAOL OYTUN. TEŞEKKURLER.

 20. ben memduha hanım sayesinde eft ile tanıştım yıllardır ilaç kullanmam ragmen bır türlü asansör korkumu yenemıyordum ama 10 dakıkalık bir eft ile şimdi binebiliyorummm ve çok mutluyum çok tesekkür ederimmm memduha hanıma ve ona bunu öğretenlere

 21. sevgili oytun sayesinde bende kokularla olan rahatsızlığımı vede takıntımı giderdim eft den önce parfüm kokularıyla ilgili sorun yaşıyordum kokular başımın agrımasına sebep oluyordu eşimin dahi parfüm kullanmasına izin vermiyordum oytunla üzerinde kısa bir çalışma yaptıktan sonra gerçek anlamda bir iyileşmem oldu belki başka insanlara bu sorun gibi görünmeyebilir ama benim için ciddi anlamda rahatsızlıktı ve şuan parfüm kullanabiliyorum oytun ve eft iyiki var

 22. 8 aylık hamileyim bende doğum korkusu vardı.1 ay öncesinden terapilere başladım ve sonuç mükemmel oldu.1 kızım oldu ve sancılarım çok azdı.yarım saatte dogum gerçekleşti.eft muhteşem birşey.

 23. OYTUN BEY VE EFT İLE TANIŞMAM BÜYÜK BİR HEDİYE BENİM İÇİN.HAYATIMI BUKADAR DEĞİŞTİRMESİ MUCİZE.EFT İLE TANIŞMAM OYTUN BEY’İ TELEVİZYONDA GÖRMEMLE BAŞLADI.BİR ÇIKAR YOL ARARKEN OYTUN BEY VE EFT HAYATIMA GELDİ.PSİKOLOJİK VE BEDENSEL SORUNLARIMDAN KURTULDUM İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE.OYTUN BEY’İN MİGRENİM ÜZERİNDE YAPTIĞI ÇALIŞMA SONUCUNDA ARTIK MİGRENİM DE YOK.VE OYTUN HOCAMIN EĞİTİMİ SAYESİNDE EFT’Yİ UYGULADIĞIM İNSANLARDA ,BENDE ŞAŞIRTICI SONUÇLAR ELDE ETMEYE BAŞLADIM.EN ÖNEMLİSİ SİGARAYI YILLARDIR BIRAKMAK İSTEYEN AMA BIRAKAMAYAN, SİGARASIZ OLMA FİKRİ BİLE ONU KORKUTURKEN EFT UYGULAMAM SONUCUNDA SİGARAYI BIRAKTI VE ŞUNU SÖYLEDİ”SANKİ HAYATIMDA DAHA ÖNCE HİÇ SİGARA İÇMEMİŞİM
  GİBİ HİSSEDİYORUM”VE ASLA CANI SİGARA İSTEMİYOR.BİRDE KİLO VEREMEYEN VE GECELERİ SÜREKLİ UYANIP YEMEK YİYEN BİRİSİ ÜZERİNDE EFT İNANILMAZ İŞE YARADI.ŞU ANDA GECELERİ UYANIP YEMEDİĞİNİ,KAÇAMAK YAPMADIĞINI VE İŞTAHININ NORMALE DÖNDÜĞÜNÜ SÖYLÜYOR VE BU BÖYLEDE DEVAM EDİYOR.
  DAHA ÖRNEKLERİM VAR TABİKİ AMA ANLIYACAĞINIZ EFT’Yİ KESİNLİKLE HAYATINIZA ALMANIZDIR BENİM TAVSİYEM.OYTUN BEY’DEN BUNU ÖĞRENMİŞ OLMAM BÜYÜK ŞANŞ.

 24. EFT İLE KISA BİR SÜRE ÖNCE TANIŞTIM.TAMDA ARTIK SORUNLARIMI ÇÖZMEKDE ÇARESİZ KALDIĞIM BİR ANDA OYTUN BEY’E ULAŞTIM.OYTUN HOCAMIN YAPTIĞI EFT UYGULAMALARI SONUCUNDA BENİM İÇİN HARİKA SONUÇLAR ORTAYA ÇIKTI.ÖZELLİKLE MİGRENİMDEN KURTULMAK HARİKA OLDU.KURTULDUM DİYORUM ÇÜNKÜ HALEN HİÇ MİGREN KRİZİM TUTMADI VE BİLİYORUMKİ TUTMAYACAKDA.ARTIK BENDE SORUNLARI OLANLARA EFT UYGULUYORUM VE SÜPER SONUÇLAR ORTAYA ÇIKIYOR.SİGARA BIRAKMAK İSTEYEN BİRİSİYLE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMA SONUCUNDA ARTIK SİGARA İÇMİYOR VE ŞÖYLE DİYOR”SANKİ HAYATIMDA DAHA ÖNCE HİÇ SİGARA İÇMEMİŞİM GİBİ HİSSEDİYORUM”.KİLOLU OLAN VE KİLO VERMEK İSTEYEN İKİ KİŞİDE EFT HARİKA SONUÇLANDI.İŞTAHLARININ AZALDIĞINI SÖYLÜYORLAR VE TABİKİ KİLO VERMEYE BAŞLADILAR.AĞRILAR ÜZERİNDEKİ VE KORKULAR ÜZERİNDE YAPTIĞIMIZ UYGULAMALARDA DA KESİN SONUÇ ELDE ETTİK.BİKERE DEPRESYONDAYSANIZ KESİN İŞE YARIYOR.
  DAHA NE DİYEBİLİRİMKİ YAZDIĞIM BU GÖRÜŞLERİMİ OKUYANLARA TAVSİYEM EFT’Yİ HAYATLARINA DAHİL ETMELERİDİR.OYTUN HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜREDİYORUM……..

 25. SELAMLAR,
  BUNDAN YAKLAŞIK DÖRT AY ÖNCE AĞIR DEPRESYON TEŞHİSİ İLE İLAÇ KULLANMAYA BAŞLADIM. İLAÇLARIN YAN ETKİLERİ, İLAÇ DEĞİŞİKLİĞİ DERKEN RUH HALİMDE VE İÇİMDEKİ ÖLME İSTEĞİNDE HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK YOKTU. HATTA HER GÜN ÖLMEYİ DAHA ÇOK İSTİYORDUM. KARNIMDA İNANILMAZ BİR SIKINTI. SÜREKLİ AĞLAMA İSTEKLERİM. ZEVK ALAMAMA GİBİ PEK ÇOK ŞEYİ AYNI ANDA VE ÇOK YOĞUN YAŞIYORDUM. DAHA ÖNCESİNDE DE OYTUN İLE BAZI SORUNLAR İLE İLGİLİ ÇALIŞMIŞ VE ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ALMIŞTIK. FAKAT BU SEFER TEK BAŞIMA ÇALIŞAMIYORDUM. SORUNU BULAMIYORDUM VE TAM ANLAMIYLA KAPANA KISILMIŞ GİBİYDİM. 3 SAATE YAKIN BİR ÇALIŞMA YAPTIK OYTUNLA, KENDİMİ SUÇLADIĞIM İÇİNMİŞ HADİ CANIM BEN KENDİMİ SUÇLAMIYORUM DEDİM ÖNCE AMA SONRA YAVAŞ YAVAŞ KARNIMDAKİ SIKINTILAR GİDERKEN BEN ASLINDA HAYATTAKİ ATTIĞIM HER ADIM İÇİN KENDİMİ SUÇLADIĞIMI FARK ETTİM. ORADAN AYRILIRKEN O GÜN KALBİM KABUĞUNDAN YENİ ÇIKMIŞ CİVCİV GİBİYDİ. AKLIM BOMBOŞTU YENİDEN DOĞMUŞ GİBİYDİM. ARA ARA YİNE SIKINTILARIM OLUYOR. ELİMDEN GELDİĞİNCE EFT YAPMAYA ÇALIŞIYORUM. YAPAMADIĞIM ZAMANLARDA İSE İÇİMDEN CÜMLELERİ TEKRAR EDİYORUM. ARTIK ÖLMEK İSTEMİYORUM. HAYATA SEVGİYE YENİDEN YENİDEN HER GÜN BİRAZ DAHA YAKLAŞIYORUM. TEŞEKKÜRLER OYTUN.

 26. EFT ile tanıştığımdan beri beni en mutlu eden şey günlük hayatta ellerimi rahatça kullanabilmek oldu.Artık ellerimden utanmıyorum ve onları herkese göstermek istiyorum.Eskiden saklamak için yoğun çabalara girerdim,şimdi benim tırnaklarım ve ellerim güzel diye bağırasım var.Mucize diye işte ben buna derim.

 27. eft yi dısarı çıkma sorunum ortaya çıktı.. korkular birbiri ardına çogaldı eft işe yaramazsa korkusana kadar çoğaldı oytunla bir seans yaptık o gün göklerde gibiydim 🙂 korkularımda ciddi anlamda azalma hissettim… ara ara korkularım olmuyor değil ama artık hergün gibi deniyorum..aylardan sonra dün ilk kez dısarı alışverişe çıktım iş haricinde ilk kez dısarı çıkıyorum..eft yi her gün uyguluyorum.. benim en büyük sorunum eft uygularken duyguyu hissedemedimdi.. şuan duyguya odaklanmaya da basladım…hergün uygulamaya devam edicem 🙂

 28. Oytunla, eft ile nasil bir tesadufle tanistigimi dusununce,evrene dogru mesaji vermisim, anliyorum. Eft yapmak, sanki tikali ici kirli su dolu lavaboyu acmak icin kolunuzu sivamak gibi.. Eliniz kolunuz batiyor belki.. Ne zaman ki lavabodaki tikaniklik aciliyor, o kirli su gurul gurul gidiyor, icine elinizi soktugunuz ve bakmakla yetinmeyip elinizi kirlettiginiz o ic dunyaniz akip gidiyor ya:) sonrasi dehset keyifli;) cuma gunu oytunla 2. Calismamizi yaptik, aksam biriyle “tesadufen” deriz ya, iste tam da oyle tanistim, pazartesi is yerinden bir arkadasim aniden beni biriyle tanistirmak istedigini soyledi, sali gunu sikinti yaratan amirimin tam da diger pazartesiye kadar gelmeyecegini ogrendim, kocaman bir ohhh:) daha ne kadar iyi olabilir ki dedim;) varmis meger:) kardeslerimle aniden aram duzeldi, islerden kafami kaldiramazken o hafta ici hic mi is gelmez:) superdi, bostu, dingin, huzurlu:) is yerim aniden cennet oldu.. Persembe aniden aylardir benden uzak duran biri mesajlasmaya basladi, ben soktayim tabi:) pazartesi bambaska biri is yerimdeki odamdan kafasini uzatti, yok artik:) aksam yemege ciktik apar topar, yemekte keyifliydi ortam, aniden arayip sormayan biri aradi :s. Istedimm, ilgi alaka istedim, cok mu istemisim yoksa:) karsimda biri, telde biri:) ruya gibi.. Bugun persembe, ne zamandir gorusmedigim universiteden arkadasim aradi, evlenmis, esinin abisi ile tanistirmak istiyormus:) evren benle sakalasiyor:) versikce veriyor, verdikce veriyor;) bir maaslik bi ek odenek icin sali gunu haber geldi, sahi bunu soylemeyi unutmusum:) lavabomdaki tikaniklik acildi, gurul gurul akti gitti sıkıntım, sımdı tek derdımmm, derdım yok aslında:) deneyınn, ınanmasınızda, bugununuzden daha kotu ne olabılır kı, kımbılır, belkı sızınkı daha bıle eglencelı olur:)

 29. Ben EFT ile tanıştığımda pek dikkate almamıştım. EFT yi kişiler üzerindeki öfke duyguma göre kullanıyorum ve eskiden hatırladığımda beni rahatsız eden insanlar artık yakamı bıraktılar diyebilirim.Fakat asıl anlatmak istediğim bir sorunla yola çıkıyorum, 1 turdan sonra bakıyorum etkisini yitiriyor ve sonra aklıma başka birşey geliyor onun üzerine eft ye başlıyorum ve kendimi sanki A dan girip Z den çıkıyor gibi hissediyorum:)))

  Artık EFT yaparken “hadi bakalım kaptan, rastgele” diye başlıyorum diyebilirim:)))

  Çok rahatlatıcı..Sorunlarımız üzerine düşünüyoruz fakat eskiden elimizde çözümler yoktu. EFT bu açıdan süper..

  Oytun bey sizi takip ediyorum:)) Başarılar ve umarım bu teknik pek çok kişiyle tanışır..

Bir cevap yazın